Макдеонски (МК)English (UK)

Почетна

 

 

Ви благодариме што се одлучивте за Felsenmotors rent a car – Македонија. 
Felsenmotors компанијата е основана во 2007 година во Скопје. Од тогаш наваму работиме на постојано усовршување на понудите и услугите и имплементирање на светските трендови од оваа сфера во нашата компанија.
На располагање Ви стојат голем број на возила од различни класи.
На своите клиенти им нудиме:

  • гарантирано најдобри цени
  • изнајмување на возила од богатиот и луксузен возен парк кој го поседуваме
  • трансфер на патници на меѓународни и домашни релации
  • транспорт на делегации и Вип личности

Ова се причините зошто би се одлучиле за нас, а професионалниот кадар во нашата компанија ќе се погрижи за Ваша брза и квалитетна услуга.

 

 

 

tcc plaza

                     

 

aleksandar
  Резервација:      Резервација:
  ТЦЦ Плаза      Аеродром Александар Велики
  Телефон: +389 (0)2 3213 121     Телефон: +389 (0)70 390 606
 

 

  

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Мобилен телефон:

+389 (0)70 247 490

+389 (0)72 222 058

 
(c) 2011-2014 www.felsenmotors.com.mk All rights reserved. Designed by Cube Systems